G-RDEMM7B7QZ

HAKKIMIZDA

Otopark Sundurması Sistemleri

Sundurma binaların ve mekanların kapı önlerine yapılan ve hava şartlarından kaynaklı meydana gelen zararların ortadan kaldırılması amaçlanan sistemlerdir. Sundurmalar binaların yanı sıra araçların bulunduğu otopark gibi alanlarda da kullanılabilir. Otoparklar için yapılan sundurmalarının tamamına otopark sundurması sistemleri denir.

Bu otopark sundurmaları araçların yağışlardan ve güneş ışınlarından dolayı maruz kalabildikleri zararların önlenmesi amacıyla kullanılırlar. Böylece olası tehlikelere karşı araçları korurlar ve araç sahiplerinin maddi hasar elde etmelerinin önüne geçerler. Bu amaçla otopark sundurma sistemleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır ve bu sektörde iş yapan çok sayıda firma vardır.

Bizde otopark sundurması hizmeti veren firmalar arasında yer alıyor ve araçların zarar görmemesi için otoparklara sundurmaların yapılmasını sağlıyoruz.

Açık Otopark Çözümleri

Ülkemizde açık otopark çözümleri kişilerin ihtiyaçlarına bağlı olarak yaygın bir şekilde uygulanmaya başlamışlardır. Kişilerin araçlarının kuvvetli yağışlardan korunması için yapılan bu çözümlerle araç kullanıcıları maddi açıdan büyük bir kolaylık sağlıyorlar. Ancak kişiler araçları için otopark çözümü bulmak isterken bu alanda kalitesiz hizmet veren kişiler nedeniyle mağdur duruma düşüyorlar.

Bizler firma olarak müşterilerin bu alanda kaliteli hizmet alabilmeleri için gelişen teknolojiye ayak uydurarak açık otopark sundurması hizmeti veriyoruz. Kalitemizi merak edenler için yaptığımız çalışmaları referans olarak gösteriyoruz. Araçların yağışlardan ve güneş ışığından korunabilmesi amacıyla açık otopark çözümleri gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimizle araçlar park edildikleri alanlarda zarar görmeden durabiliyorlar.

Örneğin kişiler evlerinin kapı önlerine araçları için kapalı otopark yaptırma imkanların bulunmayan kişiler bizlere açık otopark sundurması yaptırmak için başvuruyorlar. Bizlerde firma olarak açık otopark yapılacak alanı keşfedip sonrasında alana uygun açık otopark oluşturuyoruz.

Ürünlerimiz darbelere karşı son derece dayanıklı oldukları için sundurma altındaki araçların zarar görmelerini engelliyorlar. Firma olarak açık otopark çözümlerini tek bir araç için yapabilirken çok sayıda araç için ihtiyaç duyulduğunda da çözüm üretebiliyoruz.

Otopark Sundurma Fiyat

Firma olarak kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak vermekte olduğumuz otopark sundurma hizmeti için fiyat tarifemizi kurulum yapılacak alanın ihtiyacına göre belirliyoruz. Fiyat tarifemizi metrekare hesabına göre yapıyoruz. Bunun için mekanın gerektirdiği otopark sundurması boyutu arttıkça fiyat artabiliyor.

Aynı zamanda otopark sundurması yapımında kullanılan malzemenin farklı özellikleri taşıması da fiyatı artırıcı ya da azaltıcı etken olabiliyor. Bunun dışında firma olarak çeşitli renklerde otopark sundurması üretimi yapabiliyoruz.

Tüm bu özellikleri sipariş ve yer keşfi sonrasında belirleyerek müşteriye bir fiyat çıkarıyoruz ve ödemelerini bu fiyata göre yapmalarını istiyoruz. Anlaşma sağlandığında da deneyimli personellerimizle otopark sundurmasının kurulmasını sağlıyoruz. Kurduğumuz sundurmalarla araçlar hava şartlarından etkilenmeden kapı önlerinde ya da alanlarda durabiliyorlar.

Otopark Üstü Kapatma

Firma olarak kişilerin var olan otopark alanlarının kapatılmasını da sağlıyoruz. Bireysel olarak hizmet verebildiğimiz gibi büyük şirketler ya da kuruluşların kullandığı açık otopark alanlarının üzerinin kapatılmasını da gerçekleştirebiliyoruz. Ücretsiz olarak yaptığımız keşifler sayesinde alanın ihtiyacını belirliyoruz ve sonrasında alana uygun olarak otoparkların üzerinin kapatılmasını sağlıyoruz. Yaptığımız işlemler sayesinde araçlar yağmur ve dolu gibi yağışların getirdiği zararlardan korunabiliyorlar.

Ayrıca yaz aylarında güneşin zararlı olan ışınlarından da korunabiliyorlar. Firma olarak otopark üstü kapatma hizmetlerimizi bazı kaplama ürünlerini kullanarak yapıyoruz.

Bu kaplama türlerinden bazıları şunlardır;

 • Cam ürünlerle otopark üstü kapatma
 • Polikarbon ürünlerle otopark üstü kapatma
 • Ahşap ürünlerle otopark üstü kapatma
 • Sac ürünlerle otopark üstü kapatma
 • Metal ürünlerle otopark üstü kapatma
 • Şeffaf ürünlerle otopark üstü kapatma
 • Solid kaplama ürünleri ile otopark üstü kapatma

 

Bu tür ürünleri kullanarak otoparkların üstünü kapatıyoruz. Ürünlerimizin tamamı araçların dış etkenlerden gelebilecek sorunlara karşın korunmasını sağlayabiliyor. Yapılacak kapatma için kullanılacak ürünlerimizin seçimini müşterilerimize bırakıyoruz ve müşterilerimiz istedikleri ürünü belirleyip siparişini verebiliyorlar.

Otopark üstü kapatma hizmetimiz kapatma için kullanılan yukarıdaki ürünlerin kalitesine ve çeşidine göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca bu ürünler kullanılanı alanlara şıklık katılması amacıyla da farklı özelliklerde alanlara uygulanabiliyorlar.

Bunun dışında tüm ürünlerimiz geri dönüşüme uygun oldukları için çevreye zarar vermeden kullanılabiliyorlar. Aynıca otoparklar için yaptığımız üst kapatma ürünleri istenildiği zaman kolay bir şekilde sökülebiliyorlar.

Otopark Çatı Sistemleri

Firma olarak birçok alanda otopark çatı sistemlerinin kurulumunu sağlıyoruz.

Bu alanlardan bazıları şunlardır;

 • Alışveriş merkezler
 • İş yerleri
 • Oteller
 • Stadyumlar
 • Hastaneler
 • Merkezi otoparklar
 • Kamu kuruluşları
 • Özel mülkler
 • Siteler
 • Okullar

 

Otopark çatı sistemlerimizi otoparkta duracak araç sayısına göre uygun boyutlarda kuruyoruz. Özellikle büyük alanlar için kurulacak otopark çatı sistemleri için keşifle gerekli ölçümleri yapıp ürünlerin hazırlanmasını ve profesyonel ekiplerimizce kurulmasını sağlıyoruz. Kurduğumuz otopark çatı sistemleri ile araçlar hiçbir şekilde zarar görmüyorlar.

Otopark Gölgelendirme

Otopark sundurmaları dış etkenlerden korunmak amacıyla kullanılmasının yanı sıra güneş ışınlarına karşı da kullanılabiliyor. Bu sayede araçlara gölgelik görevi görüyor. Araçların yoğun güneş ışınları sayesinde renklerinde değişim olmaması amacıyla kullanılıyorlar. Bu sayede araçlar hasar görmemiş oluyor.

Sırf bu amaçla otopark alanlarına gölgelendirme yapılabiliyor. Bizler firma olarak müşterilerimiz bizlere sipariş verdiklerinde otopark alanlarında kurduğumuz otopark sundurması ve çatı sistemleri ile araçların güneşten korunmasını ve gölgede kalmasını sağlıyoruz. Kurduğumuz gölgelendirme sistemleri ile kişiler araçlarını güvenle park edebiliyorlar.

Açık Otoparkın Üstünü Kapatma

Günümüzde açık otopark alanları yaygın olarak kullanılıyorlar. Bu alanlar ihtiyaç gideriyor olsalar da özellikle kış aylarında kaliteli hizmet veremiyorlar.

Çünkü bu alanlara park edilen araçlar hava şartlarının getirdiği tehlikelere tamamen açık bir durumda bulunuyorlar. Bu yüzden de araç sahipleri kış aylarında araçlarını koruyacak alan arayışına giriyorlar. Bizler kişilerin bu arayışlarına son vermek amacıyla var olan açık otopark alanlarının üstünün kapatılması amacıyla hizmet veriyoruz. Bu sayede kişiler yeni bir yer bulmadan var olan alana araçlarını park edebiliyorlar. Böylece hem park alanı sorunu yaşamıyorlar hem de hava şartlarından araçlarını koruyabiliyorlar.

Müşterilerimizin açık olan otoparkların kapatılması için firmamıza başvurmaları ile otopark alanlarına gelen ekiplerimiz alanda inceleme yaparak bir plan hazırlıyorlar. Bu plan doğrultusunda da otoparkın üstünün kapatılmasını sağlıyorlar. Deneyimli olan ekiplerimizce yapılan kapatma işlemleri sonrasında müşterilerimiz hiçbir sorun yaşamadan uzun yıllar bu sundurmaları kullanabiliyorlar. Tamamen kaliteli ürünler kullanılarak yapılan kapatma işlemi ile araçlar tehlikelere karşı korunabiliyorlar. Bu sayede de araçlar uzun yıllar arıza yapmadan kullanılabiliyorlar.

Otopark Gölgelik

Firma olarak uzun yıllardır açık otopark alanlarına gölgelik ve koruma sistemi kurulumunu yapıyoruz. Bu sayede gerek güneş gerek de yağışlardan dolayı araçların gördükleri zararları önlüyoruz.

Güneş ışığına maruz kalan araçların boya dökülmesi gibi sorunların önüne geçiyoruz. Aynı şekilde dolu yağışlarında araçlarda meydana gelen ezilme ve çökme olaylarının da önüne geçiyoruz. Araçlarının korunmasını ve zarar görmesini istemeyen müşterilerimize her an hizmet veriyoruz. Sizlerde araçlarınız için otopark sundurması ya da çatı sistemleri ihtiyacı duyuyorsanız bizleri arayıp hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Elemanlarımız otopark alanınıza gelip ücretsiz keşif yaparak uygun gölgelik ve kapatma sistemlerinin kurulmasını sağlayabilirler. Ayrıca oldukça ekonomik olan hizmetlerimiz sayesinde araçlarınızı fazla bir ücret ödemeden koruma altına alabilirsiniz.

ETİKETLER :

Otopark Sistemleri, otopark kapatma, açık otopark, sundurma, gölgelik, gölgeleme, otopark projeleri, otopark çatı, branda otoparklar, polikarbon otoparklar, site otoparkları, hastane otoparkları, kamu otoparkları, apartman otoparkları, Carport, otopark hizmetleri, otopark gölge, membran tonozları, otoparkları, polikarbon otoparkları, polikarbon otoparkları.

ETİKETLER:

Otopark sistemleri, Otopark modelleri, otopark çatıları, otopark çeşitleri, otopark sundurma, otopark, otopark projeleri, açık otopark, Otopark sistemleri, İstanbul, Otopark modelleri, Ankara, Otopark çeşitleri, Otopark projeleri, Antalya, Otopark gölgeliği, Bursa.