HAKKIMIZDA

1997 yılından itibren otomatik kapı ve otomasyon sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız yenilikleri takip ederek kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en uygun çözümü ve fiyatı kendine prensip edinmiştir. Hak Yapı Sistemleri, sektörde uzun yıllar tecrübe kazanmış kalifiye personelleri ile hızlı çözüm üretebilmektedir.

 

Vermiş olduğumuz hizmetin yalnızca maddi kazanca dayalı olmadığını benimsemiş ve bu misyon ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalıcı değerler üzerine inşa edilmiş bir firma olmayı sürdürmektedir.

Başarılarını 1997 yılından bu yana sürdüren Hak Yapı SİSTEMLERİ ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir firma olmuştur. Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, mevcut standartları aşan bir kalite anlayışını benimseyen Hak Yapı SİSTEMLERİ özellikle konut projeleri, işleri konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir. Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak bulunduğu konumu koruyacaktır. Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmaların sonuçlarına en hızlı ve en verimli şekilde ulaşmak politikasını, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, talip olduğunu veya taahhüt ettiği projelerde hayata geçirmeyi amaç edinmiştir.